Më mbaj mend (për 1 muaj)

Majlinda Dada - Zemra E Huaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  188Te N'djej prane, dhe pse larg te kam
Te N'djej afer, dhe pse me ty nuk jam
Un Egzistoj se te dua,
E di mire qe ti ke lind per mua,
Se pranoj dote largesin,
Kur jetes time, jetes i jep kuptim,
Jo S'jane njesoj ditet pa ty,
Me te Bukura do t'ishin po tishim 2-y,

Refreni (2X)
Qdo dite e qdo nate per ty po Vuaj,
Jeta ime e veshtire ne kete vende te huaj,
Sa shume te kame dashur, Sa shum t'kam besuar,
Zemra ime Zemer, A kjo Zemra huaj.

Te N'djej pran, dhe pse larg te kam
Te N'djej afer, dhe pse me ty nuk jam
Un Egzistoj se te dua,
E di mire qe ti ke lind per mua,
Se pranoj dote largesin,
Kur jetes time, jetes i jep kuptim,
Jo S'jane njesoj ditet pa ty,
Me te Bukura do t'ishin po tishim 2-y,

Refreni (2X)
Qdo dite e qdo nate per ty po Vuaj,
Jeta ime e veshtire ne kete vende te huaj,
Sa shume te kame dashur, Sa shum t'kam besuar,
Zemra ime Zemer, A kjo Zemra huaj.


Ky tekst u dërgua nga ResulMajlinda Dada
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/10/2012


Majlinda Dada - Zemra E Huaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra E Huaj".
3. Video është e këngës "Zemra E Huaj", por nuk këndohet nga Majlinda Dada.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Majlinda Dada:


Komente 15