Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video Top 200

Majlinda & Ermal Dada - Fjalet Magjike  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  31

Komente

Asnjë Koment

13/06/1990

1990-06-13T06:19:09+00:00

Muzika:

Vladimir Kotani
Sa u cudite kur sot gjithe diten mesuesja flet
fjalet magjike ne gjuhen tone te bukur flet
Ti pse cuditesh kete e di gjithkush nga ne
Fjalet magjike tani ti themi menjehere

Kur dicka na dhurojne, ti shpej falendero
Kur bejme ne gabime te falur ti kerko

Kur flasim mire e bukur te gjithe na duan shume
si trendafil i celur na vine keto fjale ne buze
te lutem me fal, te falenderoj

Sa u cudite kur sot gjithe diten mesuesja flet
fjalet magjike ne gjuhen tone te bukur flet
Ti pse cuditesh kete e di gjithkush nga ne
Fjalet magjike tani ti themi menjehere

Kur dicka na dhurojne, ti shpej falendero
Kur bejme ne gabime te falur ti kerko

Kur flasim mire e bukur te gjithe na duan shume
si trendafil i celur na vine keto fjale ne buze
te lutem me fal, te falenderoj


Më Shumë Këngë Nga Majlinda Dada:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet