Majlinda Kurtishaj
Majlinda Kurtishaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Majlinda Kurtishaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Më datë 2 Nëntor 2019, Majlinda Kurtishaj publikon videoklipin "Nuse Kur Kam Shku"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0