Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mak Zøgaj - Karosel

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Karosel".
3. Video është e këngës "Karosel", por nuk këndohet nga Mak Zøgaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mak Zøgaj - Karosel  (Feat. Singi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Teksti:

Mak Zogaj

Teksti:

Singullar

Video Produksioni:

Sekuencë

Produksioni:

Bloodychuck

Produksioni:

Dabesst

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Singullar

13/11/2019

2019-11-13T16:00:10+00:00Hook
Kom akuj n'zemren tem
ma shum se n pijen tem
nfakt
mungesa jote
arsya e pijes qe o n'prezencen tem
sillesh n mendjen tem sikur karosel
pa ty kurgjo nuk ka sens
but, Bitch I'm the Man

Vers 1
Syt e tu te un jon
zemer paske mjaft vision
Amo Dashnia t verbon
e ti po don me tkqyr
po
baby un sjom dado
Per ni nat, yeah I'm on
nese dritat jon off
e neser gjithqka perfundon
E ti nuk je mo
po sdomethon
qe tjerat sjon
e njejta ngjarje,tjeter person
Plot Pije edhe Tregime
sonte me to perfundoj n'shtrat
neser e perfundoj lidhjen

Singi
Im the man, e din kto
ajo po don big love
ajo po don qira, lira, mindila
Private jena n'villa
krihve me chinchilla
DM ta len seen ya, ty e atina
po don kohna t'mira
t'shtrejta jon kto chilla
une kom bo deala
n'Siemensa, mobilla
ajo pe don ton kohen
po jon do sende qe s'bohen
i erdh rendi po qohet
Po vjen tjetrra po ndrrohet


Më Shumë Këngë Nga Mak Zogaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet