Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maksi - Kujt I Thua (Feat. Dj-fati & Maji Danger)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6(Maksi)
Kujt i thua engjell ti
kujt i thua dashuri
me kë shtratin ti e ndan
cili ty tash të ka pran

Ref.
Kujt i thua dashuri
o engjell ti me kë shtratin ndan
cili të ka pran

(Dj Fati)
Tash e di se kam gabuar
falem zot që jam penduar
por dashuria më ka verbuar
se të doja si i marr
frigohesha se do largohem
e do harroj edhe rethin tim
nuk kam besuar se do ndryshoje
tash jam i vetem si një jetim
isha i drejt unë në qdo thënje
ja kam treguar të gjitha asaj
por skam besuar se do më gënjeje
e tash lumi të ka marr
unë e kam par që po ndodh diqka
nuk je larguar ti për asgjë
gjithmon me mua ke nda gjithqka
sdoja të flisja me asgjë ma

Ref (2x) (Maksi)
Kujt i thua dashuri
o engjell ti me kë shtratin ndan
cili të ka pran

(Maji Danger)
Nuk e di o ku gabova
nuk e di pse të dashurova
të pranova un gjithqka
por tash më mir që s'të kam ma
aq shum të doja dhe ndryshova
nuk doja t'thoja asnjë fjal
un dhe familjen e harrova
e lëra shoket si bëja mall
nuk do gaboj unë më asnjëherë
nuk e di pse ndihem n'faj
s'më ke vlersuar mua asnjëherë
edhe kur për ty kam qarë
të premtoj se do pendohesh
sepse jeta është e gjat
do mësosh të dashurohesh
po si do jetë më fundi vash
athua tash me kë fle në shtrat
athu më kë jeton çdo natë
athua eren kujt ja nin
a ndashta vet shijon vetmin

Ref (4x) (Maksi)
Kujt i thua dashuri
o engjell ti me kë shtratin ndan
cili të ka pran


Ky tekst u dërgua nga  YanaOtrMaksi
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/02/2012


Maksi - Kujt I Thua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kujt I Thua".
3. Video është e këngës "Kujt I Thua", por nuk këndohet nga Maksi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maksi:


Komente 0