A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Malda Susuri

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  14
  • Origin:
  • Prizren 
  • Age:
  • 28
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Malda Susuri is a popular singer. Eshte nje kengetare e cila vjen nga Prizreni, ajo eshte perveqse kengetare edhe dizajnere ajo ka marre pjese ne shume festivale. Në Prill 2006, Malda Susuri merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Dashuri E Hidhur". Në Shtator 2006, Malda Susuri merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2006 me këngën "Vjen E Iken Kur Do Ti". Më datë 29 Prill 2007, Malda Susuri publikon videoklipin "S'te Kam Afer". Në Maj 2007, Malda Susuri merr pjesë në Top Fest 4...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dafina Morina

Llollo

Dorina Xerxa

Arbëresha Hajdari

Blinera Krasniqi

Fjolla Shala

Viona Shabani

Elbenita Kajtazi

Fjolla Krasniqi

Qendresa Batllava


Tags: Malda Susuri, Malda Susurri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019