Më mbaj mend (për 1 muaj)


Malda Susuri - Jeta Pa Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Pa Ty".
3. Video është e këngës "Jeta Pa Ty", por nuk këndohet nga Malda Susuri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Malda Susuri - Jeta Pa Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Top Fest 4

Komente

Asnjë Koment

27/05/2007

2007-05-26T23:00:00+00:00Si nje e humbur jam ne dashurine
qe kam per ty
qe kur ike ti vetem lote
kisha ne syte e mi
ne shume menyra thashe
te dua te te them
sdua qe te jem

(refreni) (2x)
A thua eshte e mundur
qe njehere te jem e lumtur
te te kem afer si atehere
jeta pa ty duket ferr

Me ndjek nga pas ai kujtim
dashuria jetes behet harrim
rruge e gjate per te pare
zemra ime eshte e vrare
prit ketu mos shko
mos shko te them
ti je shpirti jem
dua prane si dikur te kem

(refreni) (4x)
A thua eshte e mundur
qe njehere te jem e lumtur
te te kem afer si atehere
jeta pa ty duket ferr


Më Shumë Këngë Nga Malda Susuri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet