A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Malesori - The Best Of Malesori Vol. 1 (2007)

Malësori - Kthehuni (2008)

Malesori - Hasmëri E Fundit (2009)

Malesori - Atmosfere Pa Kufij (2010)

Malesori - The Best Of Malesori Vol. 2 (2010)

Malësori - Moj E Mira (2012)

Malesori - Zambaku I Bardhe (2014)

Malësori - Kenga Jone (2017)

Add album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019