Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malësori Vjen Me Këngën E Re “Mos Ta Nin”

Nuk ka akoma asnjë votë

[10-10-2015]
Këngëtari i njohru shqiptar nga Mali i Zi, Malësori ka publikuar këngën sot këngën e tij më të re "Mos ta nin".

Muzika & teksti janë punuar nga kompzoitori i përhershëm tashmë i tij Ilir Berani ndërsa për orkestrimin është kujdesur Hamit Geci.

Videoklipi është mjaft karizamtik dhe është xhiruar në Prishtinë & Artanë nga Produksioni EMF Creative.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0