A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Malesori - Cike Malesore


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/12/2009

2009-12-13T01:11:01

Këngë e albumit:

"Kthehuni"

Këngë e albumit:

"The Best Of Malesori Vol. 1"

Këngë e albumit:

"Atmosfere Pa Kufij"


Lum e lum ka dhene Malesia,
gjithe keta burra,trima,
e afer trimave jane prore,
vajza te bukura malesore.

ref:Cike malesore cike malesore,
zemren ti m'a more,
dite e nate me len pa gjum,
se te dua shum shum shum.

Lum e lum feston Malesia,
po vallezojne djem trima,
e afer trimave trimeresha,
keto malesore si mbreteresha.

Lum e lum po jehon kenga,
vec per Malesine trime,
me e bukura mes vajzash,
po vallezon malesorja ime.


Ky tekst u dërgua nga Doda
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019