Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malesori - Perseri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


perseri perseri do te vija un me ty jeten time ta shkatrroja
perseri perseri vetem mos te kisha sy prap ty do te lendoja
perseri perseri prej gabimi ne gabim do tbesoja fjalt e vjetra
perseri perseri fati me dergoj shpetim ne vend teje erdhi tjatra

ja ja keshtu esht jeta lumturia vjen kur nuk e pret
ja ja kjo esht e verteta cdo njeri gjen fatin e vet

perseri perseri vuajtjes time me ty do ti thoja dashuri perseri perseri do trinohesha per te dy dhe do plakesha ne rini
perseri perseri prej gabimi ne gabim do tbesoja fjalt e vjetra
perseri perseri fati me dergoj shpetim ne vend teje erdhi tjatra

Ky tekst u dërgua nga KlodiPublikimi: 01/12/2009


Më Shumë Këngë Nga Malësori:


Komente 0


Malesori - Perseri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perseri".
3. Video është e këngës "Perseri", por nuk këndohet nga Malesori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.