A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Malesori - A Të Kujtohet Zemër


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Kthehuni"

Song from the album:

"The Best Of Malesori Vol. 1"

Song from the album:

"Hitet Shqiptare 2003 Vol. 2"

Song from the album:

"Maratona E Këngës Popullore Qytetare, Vol. 3"


a te kujtohet nata kur me derdhe pik a te kujtohet nata kur ne mal jam ngjit e shtrengova doren time e ma the nje fjal te dua te dua e jotja jam a te kujtohet nata kur me derdhe pik a te kujtohet nata kur te mbaja ne gji e shtrengove doren time e ma te nje fjale
te dua jam e jotja jam
ma shuplak ter dores e fshive lotin ooo ti ma fale buzen ma fale shpirtin oo me shuplak te dores e fshive lotin oo ti ma fale shpirtin ma fale zemren oo a te kujtohet endhra qe e pave vjet e cila mundi largesine dashuria vdes e shtengova doren tende
e ta thash nje fjalete dua zemren ta kam dhan a te kujtohehet endrra qe e e pe vjet emundi largesinedashuria vdes e shtrengova doren tendee ta thash nje fjale t ti ma fale buzen ma fale se dua zemren ta kam dhan me shplak te dores e fshive lotin oo kur me fale buzenkur ma fale shpirtin oo me shuplak te dores e fshive lotin oo ti me fale buzen ti me fale buzen ti me fale shpirtin oo


Lyrics submited by Merita Eglantina Leonora
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019