Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malesori - Më Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Me fal qe po veshtroj
shiun ka bjen
qe sonte ne mend
ajo pom vjen

Me fal qe ti prane meje
e lumtur qendron
Te lutem me fal
qe zemra ty te don

Me fal qe per ty
i vetmi un jam djale
Me fal qe dashurine
une nuk mund ta fal

Me fal qe me ty desha
plaget ti sheroj
Me perqafim te rrejshem
ate ta harroj

Ref: Me shigjeten e saj,
zemren ma shpoi
emri i saj shkruhet
me pikat qe pikojn
Koha e kaluar
asaj i dukej loj
Prandaj i lenduar
shiun po shoqeroj

Me fal qe per ty
i vetmi un jam djale
Me fal qe dashurine
une nuk mund ta fal

Me fal qe me ty desha
plaget ti sheroj
Me perqafim te rrejshem
ate ta harroj

Ref: Me shigjeten e saj,
zemren ma shpoi
emri i saj shkruhet
me pikat qe pikojn
Koha e kaluar
asaj i dukej loj
Prandaj i lenduar
shiun po shoqeroj


Ky tekst u dërgua nga RinaMalësori
Publikimi: 01/12/2004


Malesori - Më Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Fal".
3. Video është e këngës "Më Fal", por nuk këndohet nga Malesori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Malësori:


Komente 0