A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Malesori - Moj E Mira E Ksaj Mahalle


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Atmosfere Pa Kufij"


Hopaa.. ?ô

heeejeeh

Eh moj e mira oh e ksaj mahalleee
kur te pash me mbushe me malle,
o mos trokit oh me ato Nalle
se mu zemren hajde krejt ma kalle

eh se mu zemren hajde krejt ma kalleee

rrak tak rrake-take-tak
je neper sokak,
dike dak he dike dak
mua m'dogje flak

[2x]

Mi ke flokt e gjata, synin si filxhani
ma ke belin hije tka kollani,
e dhomt e shpesh, Vetllat si gajtani

Faqe kuqe; mua mdogji, Xhani [2x]

rrak etak rrake-take-tak,
je neper sokak
dike dak hej dike dak dak
me bon zemra si sahat oOho[2x]

bravo bravo ..opaa

rrak tak rraketatketak
hajde te rrim bashk
dike dak hej dike dak
gjithmon te kam dasht


Lyrics submited by  EraShqip
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019