Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Malesori - Llokumi Im  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Atmosfere Pa Kufij"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Llokumi Im" kënduar nga Malesori.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Egzon Beqiraj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

po knojna me loder
po knojna me loder
per ju miq e shok o hajde
per vllazni e moter

o llokum llokumi ime
hajde luj po pushi
nana per ty mka rrit sheqeri ime

beli pak me dredhu
mkishe yre oj qik ne gjak
e me mu kishe vallzu gjith ket nat 2x

vetem gishtin kur ta luj
mendjen vajzo ta bej uje
e me te than sa te du
1000 vjet kishe jetu

beli pak me dredhu
mkishe yre oj qik ne gjak

e me mu kishe vallzu gjith ket nat 2x

beli pak me dredhu
mkishe yre oj qik ne gjak
e me mu kishe vallzu gjith ket nat

o llokum llokumi ime
hajde luj po pushi
nana per ty mka rrit sheqeri ime 2xMë Shumë Këngë Nga Malësori:

Më Shumë...