Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malesori - Dada Do Ta Shes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

I
Dada do ta shes skutaqen me vija x2

Mos rri ne gurbet bre djal hajde te shpija x2

II
Dada do ta shes skutaqen me lara x2

Mos rri ne gurbet bre djal hajde te dada x2

...

III
Dada do ti shes alltanet e qafes x2

Mos rri ne gurbet bre djal hajde n'shpi te babes x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.


Malësori
Publikimi: 01/12/2010


Malesori - Dada Do Ta Shes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dada Do Ta Shes".
3. Video është e këngës "Dada Do Ta Shes", por nuk këndohet nga Malesori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Malësori:


Komente 0