Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malesori - Çun Mula Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Nga po vjen more Cun Mula
prej Kelmendit sot u ula
nga po vjen more Cun Mula
prej Kelmendit sot u ula

Prej Kelmendit sot u ula
kam mare vesh se ma xan rruga
prej Kelmendit sot u ula
i kam mare vesh se ma xan rruga

Ia xan rruga me shumice
prej n'kastrat deri n'kamice
a xan rruga me shumice
prej n'kastrat deri n'kamice

Si zog shqipe n'mal mi male
e kish fale zoti ket djal
si zog shqipe n'mal mi mal
ie kish fale zoti ket djale

C'po xhemon ky mali hotit
n'potgoric po kercen topi
c'po xhemon ky mali hotit
n'potgoric po kercet topi

Kercet topi ene pushka
po na vin do pat me mushka
kercet topi ene pushka
po na vin do pat me mushka

Nuk jam djale per me u korite
jam Cun Mula pushke me qite
nuk jam djale per me u korite
jam Cun Mula pushke me qite
Malësori
Publikimi: 01/12/2010


Malesori - Çun Mula
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çun Mula".
3. Video është e këngës "Çun Mula", por nuk këndohet nga Malesori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Malësori:


Komente 0