Audio

Malesori - E Imja Shota / Potpuri 4  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/04/2012

2012-04-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Moj E Mira"
e dua tangon e dua tangon zemra ime therret
karnevalin brazilian enderr e kam ne jet
dhe flamengo dhe flamengo pa mas me pelqen
sa her qe ate e luaj zemren ma remben
me te vertet qdo valle un e dua
zemer muzikale therret ne mua

refreni:
te gjitha vallet me peqlqejn qe i luan bota
por me shum zemren ma ndez e imja shota (e imja shota e imja shota)(2x)

e dua tangon e dua tangon eni pra te vallzojm
boten ton te bukur rinore edhe me ta zbukurojm


Ky tekst u dërgua nga tuana
Më Shumë Këngë Nga Malësori:

Më Shumë...