A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Malësori - Plaga E Gyrbetqarit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

23/06/2017

2017-06-23T16:00:04

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Ardian Kastrati

Video Produksioni:

MProduction

Këngë e albumit:

"Kenga Jone"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2017Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Plaga E Gyrbetqarit" kënduar nga Malësori.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Malësori i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018