Më mbaj mend (për 1 muaj)Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Malësori - Moj E Mira  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Moj E Mira"

Komente

Asnjë Koment

01/04/2012

2012-03-31T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj E Mira" kënduar nga Malësori.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

XOXO - Moj E Mira

Ej xoxo
kom qef ke qef
oh sa shum
kur ti kercen
po ma lun
dridhesh sillesh
oh sa mir
un me ty se kom veshtir
boom boom boom
i want to my room
ti nuk ke fat un jom fatlum
sjom i pari qe pot lus
ti je ma e mira ma e mira ''''
kom lek met blejt
kom qef met prek
skom koh met rrejt
me ty du me kall
veq pak me ta cek
buzen une leht
e hargjoj para krejt
me ty du me kan
sonte ne pina
veten e shkrina
veq aspirina

Refrain:
moj e mira e dyzenit
qysh poj tranon
krejt djemt omvaselit oh
ah moj e mira e kti veni
qysh poj tranon
krejt djemt omvaselit oh

Ah lelej moj e mira, ah lelej moj e mira, ah lelej moj e mira

kom qef ke qef
oh sa shum
kur ti po kercen
po ma lun
dridhesh sillesh
oh sa mir
un me ty se kom veshtir
boobooboom i want to my room
ti nuk ke fat un jom fatlum
sjom i pari qe pot lus
ti je ma e mira ma e mira ''''
kom lek met blejt
kom qef met prek
skom koh met rrejt
me ty du me kall
veq pak me ta cek
buzen une leht
e hargjoj para krejt
me ty du me kan
sonte ne pina
veten e shkrina
veq aspirina

Refrain:
moj e mira e dyzenit
qysh poj tranon
krejt djemt omvaselit oh
ah moj e mira e kti veni
qysh poj tranon
krejt djemt omvaselit oh

moj a mira aah aah ahh moj a mira aah aah aah moj e mira
alelej alelej

Refrain:
moj e mira e dyzenit
qysh poj tranon
krejt djemt omvaselit oh
ah moj e mira e kti veni
qysh poj tranon
krejt djemt omvaselit oh

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Moj E Mira

oh moj e majra per s'teper o (2)
falma njanin sajV me gjith vetull O (2)

SAJVIN S'MUN TA FALI SE QORROHEM O (2)

VETLLEN SUN TA FALI SE SHEMTOHEM O (2)

Ylmize Tafallari - Moj E Mira

e vllau jon e o
ma i mire se krejte e
e moj e mire o
qysh ja morre ment e

e vllau jon e o
ma i mire se krejte e
e moj e mire o
qysh ja morre ment e

e une sja morra
ja murr perendia
tuj fol e tuj qesh
filloj dashunia

e une sja morra
ja murr perendia
tuj fol e tuj qesh
filloj dashunia

II
e vllu jon e o
ma i mire ner shok e
e moj e mire
oj zemren ja morre

e vllu jon e o
ma i mire ner shok e
e moj e mire
oj zemren ja morre

e une sja morra
ma dhuroj aj vet
besen ja kam dhane o
do ta due per jet

e une sja morra
ma dhuroj aj vet
besen ja kam dhane o
do ta due per jet

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Malësori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet