Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malësori - Malli Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Edhe mrame te kam kujtu
shume per ty une u merzita.
Nuk po mundem me te harru,
me lote ne sy po me cele dita.
Nuk po mundem me u pajtu
me te pa e mos me te prek.
Nuk po mundem me besu,
kur jemi nda qysh nuk kam vdek.

Une e di nuk kam faj,
por kjo asgje spo permireson.
Nga kujtimet qe i mbaj,
malli per ty spo kalon.
Une e di koha nuk kthehet,
asnjehere ma sdo te rrijme bashke.
Nuk ngjitet zemra kur thehet,
edhe e thyme zemra vazhdon me te dashte.

Jete o jete je e panjohur,
ndoshta edhe na takon nje dite.
Por nuk fshihet ajo kohe kur,
zemra vdiq se u merzit.
Jete o jete plote befasi,
nuk e dijme cka na u ka shkru.
Mos e ban o perendi,
me plaz zemra qe ka dashuru.


Ky tekst u dërgua nga Linda


Publikimi: 05/12/2020Më Shumë Këngë Nga Malësori:


Komente mbi këtë këngëMalësori - Malli Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli Per Ty".
3. Video është e këngës "Malli Per Ty", por nuk këndohet nga Malësori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.