A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  106
  • Emri i Vërtetë:
  • Ermal Tereziu
  • Vendlindja:
  • Kukes 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Mali G është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Mali-g ka jetuar ne Londer per nje kohe te gjat prej disa vitesh eshte kthyer ne Shqiperi per te jetuar ne vendlindjen e tij ne Kukes. Eshte anetar i grupit OTR dhe konsiderohet si njeri prej kengetareve me te mir te ketij grupi. Në Maj 2010, Noizy & Mali G marrin pjesë në Top Fest 7 me këngën "Dridhet Vendi". Më datë 4 Shtator 2011, Mali G publikon videoklipin "S'e Di Cpo Ndodh", në bashkëpunim me Anjeza....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

O.T.R.

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bohemi

Krimineli

Zero

AK

Blazer

Rameka

Albboy

Eagleye (Kiameti)

Tidra

Doza


Tags: Mali G, Mali.G, Mali-G, Otr, O.T.R., Ermal Tereziu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019