A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mali G Grand Thugz

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11
  • Origin:
  • Pogradec 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Mali G Grand Thugz is a popular singer of Hip-Hop music. MAli G grand thugz quhet Ermal Guxholli dhe eshte antar i Grupit GRAND THUGZ, te cilet bashkpunojne edhe me TBA, Omerta etj. Jeton ne Shqiperi ne rr. bardhyl, Tiranë. Me Fe Eshte Muslimann si gjthe antaret e tjere Te banda Butuesii Eshte PAtrioTT Si dhe E don Shum Shqiptarine. Me muzike meerret Hip-Hop KA Vellezerr Young J Grand Thugz Orianel Grand Thugz....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Grand Thugz

(Current member)

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »


Related Artists:

Lazy

KMC

Eleminimi

Tru Pak

Ziso

Baballesh

Addi

Paniku

Zero

Tankilla


Tags: Mali G Grand Thugz, Ermal Guxholli, Ero Guxholli, Grand Thugz

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019