Mali G Grand Thugz
Mali G Grand Thugz
Mali G Grand Thugz
 • Emri i Vërtetë:
 • Ermal Guxholli:
 • Vendlindja:
 • Pogradec Shqipëri
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri Shqipëri
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 30 Qershor 1989
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♋ Gaforrja
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Mali G Grand Thugz është këngëtar i njohur. MAli G grand thugz quhet Ermal Guxholli dhe eshte antar i Grupit GRAND THUGZ, te cilet bashkpunojne edhe me TBA, Omerta etj.
Jeton ne Shqiperi ne rr. bardhyl, Tiranë.
Me Fe Eshte Muslimann si gjthe antaret e tjere Te banda Butuesii Eshte PAtrioTT Si dhe E don Shum Shqiptarine.
Me muzike meerret Hip-Hop KA Vellezerr Young J Grand Thugz Orianel Grand Thugz.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: JmcGl JmcGl  Komente 1