Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mali G Grand Thugz - Back In Da Club (Feat. Young J)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Omerta Records
Young J
Mali-G
Kur ne hym n'club asnjeri mos ta ngri zonin

Refren (Young J)
Sa her po vina me pi ne club ti e di se kush e kall
Edhe hiti 100% hip-hop e ti jo dot nuk me ndal
Got bitches on the left got bitches on the right
We gonna blast this party tonight
Got money in the back got money in the front
Same ride I know the time we gonna stunt
Back in the club bitches show love
Back in the club homie show love
Back in the club bitches show love
Back in the club homie show love

Mali-G
Get up kush po vjen me shpejtesi
Kenga ime ndje fuqi e titulluar Mali-G
E boj se po thojn se ne se ngrim club-in
Ne jena ata qe t'msojn me pi rabin
Te bojm me hije qe t'mos kesh ti vedije
Te heqim memorien qe te mos kesh kujtime femijrie
Ne hym ne club per t'von gjonat n'vij
Nuk vi per ty por une vi per me pi
Kthejm alkolin po m'mungon trruni
Gocat provokojn me aromen e parfumit
Po prap i fiksum du me pi prap rab
Shkoj me gjith nacut ta djeg ket club
Ne i hym club-it dhe ti rri tek dera
Ne drredhim rabin dhe ty te vjen (era)
Ne te bojm me pi ne te boj me kercy
Refreni ne vijim eshte vetem per ty

Refren (Young J)
Sa her po vina me pi ne club ti e di se kush e kall
Edhe hiti 100% hip-hop e ti jo dot nuk me ndal
Got bitches on the left got bitches on the right
We gonna blast this party tonight
Got money in the back got money in the front
Same ride I know the time we gonna stunt
Back in the club bitches show love
Back in the club homie show love
Back in the club bitches show love
Back in the club homie show love

Young J
Shpejt hapet dera club-it se dihet kush po hy
Zemer sonte jom i lire du me nejt vec me ty
Ta kalli per ty ta djegi per ty
E dund krejt per ty ta hengsha at sy
Hajde sonte shperthej e rri me J
Inacit je te urrejn se nje si une se gjejn
Jam goxha tip jam gjith ky VIP
Limuzina eshte per ne baby hyp
Po dun krahasimin si une s'ka
Po dun perballimin ta boj papablabla ca?
Po po po duan stilin se kapin dot kopilin
Po po po duan t'omen po nona ja qi nonen
All my niggas throw it up for Young Jeezle
Grab a bizzle so fo shizle make it clap for Grand Mizle
Jemi nje artiljeri qe shperthejm vec me zorr
Hyna n club pa ID e ti s'ke ca me bo

Refren (Young J)
Sa her po vina me pi ne club ti e di se kush e kall
Edhe hiti 100% hip-hop e ti jo dot nuk me ndal
Got bitches on the left got bitches on the right
We gonna blast this party tonight
Got money in the back got money in the front
Same ride I know the time we gonna stunt
Back in the club bitches show love
Back in the club homie show love
Back in the club bitches show love
Back in the club homie show love


Ky tekst u dërgua nga  jonitekst


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mali G Grand Thugz - Back In Da Club
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Back In Da Club".
3. Video është e këngës "Back In Da Club", por nuk këndohet nga Mali G Grand Thugz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mali G Grand Thugz:


Komente 0