Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mali G Grand Thugz - Hasta La Vista Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

jeee racu pacu picu paaaa
hahaaaa grand thugz yeee
grand thugz malig yee
rrug bardhyl yee gjuje gjuje

st 1
hasta la vista tufa repista
gjuj kto legena gjuj kto xhe[ista
kjo eshte lista me rruget epista
rrug bardhyl si VIP neper revista
me erdhi ne maj te hundes
tani me keni karikuuu
e nese doni me shum kaloni ddhe nga parkuuu
kto jan zona qe jane te bllokumee
e urrej grand records se prodho albumee
kto fytyra deformume jan te shqetsume
kto nuk jane meshkuj po si femra llokumee
thugs dhe ne krah omerta butuesi
kota desi se si na jo nuk kaa
hahah ktu ne krah papi
tregouja pidha motrave se kush o mali g
e them per vete jo nuk di kush jane keta
ne ta bojm shpejte e shpejt shoku
bra tatata


Ky tekst u dërgua nga J-kay Aka Vlonjati

Mali G Grand Thugz - Hasta La Vista
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hasta La Vista".
3. Video është e këngës "Hasta La Vista", por nuk këndohet nga Mali G Grand Thugz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mali G Grand Thugz:


Komente 0