Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mali G Grand Thugz - Ppidhropshi Me 5 Yje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11

O te qifsha ropt, un me buk e ti me gur
A se din o fabrik qe ta plas koken per mur
A me njef, un jom Mali g
Nga familja Grand Thugz qe ty ropt ti qi
Ta kam thon o pidhropsh, mos bo mo gabim
Tani qe e bone t'qihet nona ne vrim
U kpute me njerzit e gabum tash t'kan kap Thugzat ne shinjester
Mos vazhdo ti mi koti sepse je sot per neser
Ty dhe ato qe ke ne orkester
Keni me ngel ne ket semester
Nacut thu, fole rond, mu hape ti me sjellje t'eger
T'qifsha racen npidh je i dhip ti me u ca n'dush
Vetem po dukaxhija se s'pi...
Edhe per kete pun ka vetem 1 arsye
Askush nuk te mban mbar se je pidhropsh me 5 yje
Hahah a po thu qe po shkatrrohem
A se din o pidhropsh se nga kush po kerkohesh

Ref( 2x)
Young J, What Mali-G, what Guci, What i am bo
What Big Boss, What ANDI, What Grand Thugz Motherf**kers Haaa

O te qifsha motren familjen mu npidh
Maje men me t'kap karin ngoj kom me ta lidh
Rop Qir, Je lavirja e gjith botes
Ta boj surratin e shemtum ne formen e rrotes
Obobo si ta boni zemra
Me ti qi ropt n'pidh maji nmen kto 6 emra
Mr Grand thugz i qive motren vetes
Mos dil mo nga shpija se te erdhi fundi jetes
Me vjen keq per ty djal fjalen qe ti ke thon
Jo nuk mund te ta fal se ti shume po gabon
Nuk po e kupton se ti ket bote e shpartallon
Ty t'qihet motra t'qihet fisi a e kupton
Se Grand Thugz (haha) s'ka pidh motre qe ti shaj
Se fytyren more Bitch un me gjak do ta laj
Ore qelbs, sakat mos me thuj se ske faj
E di qe je viktima edhe kafken do ta caj

Ref( 2x)
Young J, What Mali-G, what Guci, What i am bo
What Big Boss, What ANDI, What Grand Thugz Motherf**kers Haaa

Ti nuk je gangster mos u merr me gangstera
Se per fundin tat lale bohet shume tmerr
Te kujtohen fjalte big boss ke talent
Kur e man veten si qen tu rri vetem per manen
Djale ky o diss se ky diss te zhgaravis
Rimat me t'forta sa qe menja tu ngjis
Merre ke dush si dush ta rrutulloj
Mos bo si i fort se qent t'i leshoj Motherf**ker
Ca i ke bo vetes more djal lajmero ropt e shpis t'bohet gati funeral
O kuku pidhi nones qa ka qit nga goja
Ta mesosh me tu qi ropt me te reja pervoja
Tash limitet i kepute veten n'dhe e fute
Veq mos t'pafsha ne rrug sme ha kari se po mu lute
Mos rafsh ne ket dore skam me mbajt pergjithsi
Pa ti qi c'ka thy c'a t'del skam per tgjet qetesi
Ref( 2x)
Young J, What Mali-G, what Guci, What i am bo
What Big Boss, What ANDI, What Grand Thugz Motherf**kers Haaa
Hahahaha...

Postuar nga shumaxhiu 29.05.2023


Ky tekst u dërgua nga Noza   2Aie3

Mali G Grand Thugz - Ppidhropshi Me 5 Yje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ppidhropshi Me 5 Yje".
3. Video është e këngës "Ppidhropshi Me 5 Yje", por nuk këndohet nga Mali G Grand Thugz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mali G Grand Thugz:


Komente 2