Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mali G Grand Thugz - Jam Real Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Hahaha yeah
Grand Records 2010
Gati Mali-G Grand Thugz

Mali-G:
Ndalo postobllok kontrroll per armbajtje
Me thyrje tabelash para dhe kundravajtje
Kush po qin pushtetin kush po qin per policine
Nisem mush armatimin gati kallashin per shkarkime
Du me dit kush spiunon qe ti fus nje plum ne ball
Ju pres ktu me mall ju sharroj o budall
S'du me dit sa jeni nji dy tre ose dhjet
Jua shkarkoj karikatorin kot se maj kte pistolet
Se jom djale me zemer sa te jem un i gjall
Ato qe kam bo une ty te duken si nji prrall
O budall s'mundesh qe te shtyesh me Mali-G-ne
A e njeh ti shoqnine qe zapton gjith Shqiprine
Se fjala ime eshte baze drejt nje rruge ku po eci
Un jom gengsta i kohes se kom gjak Pogradeci
S'mundesh te qarkullosh ne kto zonat ku rri une
T'mesoj si te ecesh ta qi none te vej ne gjume

Refren Mali-G:
Une jam ai tipi real
Ne mikrofon sa te jem gjall
Jeta nuk o prall mos gabo sa je shpejt
Ndrysho pak si tip shkruj ne leter realitet (2X)

Mali-G:
Shko boj shurren budall mos m'trego mu presionin
Ta fus ne byth kte mikrofonin ta qi vizionin
Po me shifni emisionin po mundoheni t'boni lojna
Hajde korigjojna drejt per drejt te sqarojna
Po mos me detyroni qe te dal ne origjine
Mos e boni kte gabime qe te boni me nerva Mali-G-ne
Te gjith e din se kush jam se ku rri
Therrite policin qe te coj pak ne shtepi
Kari ti po ndrydhesh dobesohesh nga sikleti
Po ca karin po prrallisni qe n'bot na flliqni rrepin
Kush karin po thote rrep Shipnia nuk ka
Nuk jena me kokrra po jena disa
Numeroni nese dini me numeru
Karin me dollar keni fillu me ngatrru
Se nuk ka fund shifra jena shum rrepista
Fuck you hater hasta la vista

Refren Mali-G:
Une jam ai tipi real
Ne mikrofon sa te jem gjall
Jeta nuk o prall mos gabo sa je shpejt
Ndrysho pak si tip shkruj ne leter realitet (2X)


Ky tekst u dërgua nga MCJon

Mali G Grand Thugz - Jam Real
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Real".
3. Video është e këngës "Jam Real", por nuk këndohet nga Mali G Grand Thugz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mali G Grand Thugz:


Komente 0