Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mali G Grand Thugz - Per Bebun Time Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Mali-G:
U be nje kohe e gjate qe ne zemren time lindi diçka, e dua dashurin e saj ndjenje tejeter s'kam, dhe ne ditet me shi kur jam pran teje ndjej ngrohtesi, te lutem beb mundohu qe mos me lesh ne vetmi, je vetem ti qe me ben te harroj gjithçka, dy gjona te jep zoti dashurin ose fukara, un e zgjodha opsionin tim zot, tashme e kam ne krahe e shtrengoj e dua fort sa me ska, thone qe ka 7 mrekulli por mendoj qe ka me shum, kur zemra dashurohet asnjeher nuk fle gjume, pson e shtrengon thelle ne brendesi, kur nje djale i dale prej rruge perfundon ne dashuri, shiu me lag por ne shpirt jam i nxeht, dor e saj kur me prek dhe buzqesh me jep jete, bebu im te kam premtu dhe t'premtoj kurr nuk do te vuash, ndersa veç per ty do te luftoj.

Ref:
Te lutem me beso
do jem me ty gjithmon
te lutem mos harro
qe gjithçka ti e meriton (x2)

Mali-G:
Te dua, te ndjej, jam i sigurt qe si ty nuk do gjej, te ndjej deri ne piken e fundit te jetes pran do me kesh, beb askush ne kete bot nuk te do si un, mos e ki merakun tim sepse un te dua shum, mos kujto se ti harroj ato qe ti ke ber per mua, me bere ta shoh boten tjeter pran teje i lumtur i gezuar, beb me fal nese xhelozoj shum, por veje veten ne vendin tim, ky djale kok e kembe eshte dashuru, ti e di qe bej gjithçka per ty, dhe nese do ishte nevoja jeten do ta jepja ty, te lutem zot urdhero engjejt qe te na mbajn, te na japin miresi si çdo moment qe e mendoj, ti e di qe ska mundesi po te kisha do te falja gjithçka, vetem te lumtur me ty te isha beb, te lutem me degjo me kujdes, dhe kur te vdes fjalen TE DUA mbajse si kujtes.

Ref:
Te lutem me beso
do jem me ty gjithmon
te lutem mos harro
qe gjithçka ti e meriton (x2)


Ky tekst u dërgua nga Daniel Mazelli

Mali G Grand Thugz - Per Bebun Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Bebun Time".
3. Video është e këngës "Per Bebun Time", por nuk këndohet nga Mali G Grand Thugz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mali G Grand Thugz:


Komente 0