Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mali G Grand Thugz - S'kam Me Lot (Feat. Papi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Mali G:
Vuaj sot zot ndoshta neser nuk kam me lot
humba çdo gje ne jete dhe me se kethej dot
ndoshta sot dike tjeter ke ne krah
sa te ka dashur ty Ermali ne ket bot tjeter ska
sa dit kalojn prap ne nji vend po qendroj
duke pi alkol drog po prap lotet me pikojn
zot ne ke meshire po çmendem me ndihmo
me mbro ne çmendine ti mos me ço
esht ndryshe nga ça thojnkur ndjenjat te zgjojn
esht mallkim kur nje femerme shpirt te mallkon
e di qe ska kethim ky kethim me mban gjalle
nje vit jo me shume jeta ime si nje pralle
nuk kam me lot qe te tregoj qe te dua fort
nuk kam fuqi qe te largohem nga kjo bot
te lutem zot me lejo nje amanet
dashurin qe kam ma ler dhe ne tjeter jet.

PaPi:
See I be loving you girl (I be loving you)
and everything about you looks so fly
see I be loving you girl (girl)
but when I'm looking to your eyes
I see nothing but lies.

Mali G:
Ermal behu i fortnjerzit per rreth me
ngushellojn por si dreqin te jem i qete
kur gjysma e zemres me mungon
ndoshta bej rruge te gjate ndoshta neser ti
nuk je ateher un do te jem nen dhe
se pa ty s'mund te jetoj çdo dit vuajtje dhe lot
ruaj shpresat me kotjam gjysme i vdekur o zot
kam kalu vujtje pa fund nuk mundem me
jam i mare fund nga stresi mendja po me le
me miliona premtime duke u pare ne sy
me thoje Ermal asgje sna ndan ne te dy
vec tek ty largoja problemet nga mendja
boja gjeste negative po u çmendja
me shpo ne tru veç helm me pikon
hallin tim se ndihmon zotne mes esht nje demon
nuk kam me lot nuk kam me jet te qet
mallkimi i gjysmes te zemrestashme po me vret

PaPi:
See I be loving you girl (I be loving you)
and everything about you looks so fly
see I be loving you girl (girl)
but when I'm looking to your eyes
I see nothing but lies. (2X)

Mali G:
Yeah! ... ndoshta mekatova...
por je dhe ti ashtu si un...
te fala me teper se jeten time..
kshu smundem me...
zot me merr... me merr.


Ky tekst u dërgua nga Daniel Mazelli

Mali G Grand Thugz - S'kam Me Lot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'kam Me Lot".
3. Video është e këngës "S'kam Me Lot", por nuk këndohet nga Mali G Grand Thugz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mali G Grand Thugz:


Komente 0