Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mali G - S'e Di Cpo Ndodh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'e Di Cpo Ndodh".
3. Video është e këngës "S'e Di Cpo Ndodh", por nuk këndohet nga Mali G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mali G - S'e Di Cpo Ndodh  (Feat. Anjeza)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  26

Komente

1 🔥

29/10/2009

2009-10-29T19:15:53+00:00yeaaaahhh
Mali-g
Anjeza
Zik Zak Records
yeaaaahhhh
OTR what what what

Anjeza:
Refren:2x
U Se Di Cpo Ndodh Tregome Kush Je
Kerce Me Mua Beby Sepse Te Pelqej
Leviz Ngadale Edhe Me Sy Me Provokon
Ky Djali Si Repist Nuk e Di Se Cfare Kerkon

Hy nket mes edhe ni here Hiti i 2-t Prap per ket Vere
Mali g ndrron atmosfere dhe ani (jeni)
Gati si per here
Kush jeme na ?????OTR
Se na ???? aaaaaaaaa....
Mos kerko se ski me pa ani thuj aaaaaa
Cka do me thone kush jane ata .. ata
Si ata nuk ka dhe na
na jem ata dhe cka
Ku me did se cka
Hy nket mes pa pik stresi ku me did ku na zen mengjesi dredhim pak Bar me lesti qe tna kapi pak ngerci... une e kalla kush e kalli .. une e Kalla ... ti e kalle une e nezi venin pak kadale kadale. OTR cka ooo OTR Normal ooo OTR jane krejt qe ta bojn aaaaaaaaaa ou ku ku Ca Mzu Alkoholi
Mkujtoet LiL Koli
Ai qe duket si gogoli dhe noizy femtat i dogji
Cka me bo un nuk kam faj se jom kinnda high
Kena pi dicka padashje qe duket si gjethe caj.....

ref:2x
U Se Di Cpo Ndodh Tregome Kush Je
Kerce Me Mua Beby Sepse Te Pelqej
Leviz Ngadale Edhe Me Sy Me Provokon
Ky Djali Si Repist Nuk e Di Se Cfare Kerkon

Uu leviz ngadal eeee ti prekma trupin baby sepse te peqlej l
eviz Ngadale sonte trupi po mer flak
Anjeza edhe Mali OTR jemi kallabllak .
Cka me bo un skam faj trupi reshqet si vaj te jteret xhelozojne dhe un I them bye-bye
Vishem njesoi si mua ecin njesoi si mua kerkojne teme afrojme por i Them qe zdua zdua

2x
yeah yeah yeah yah,
2x
wow wow wow wow

Anjeza:
Refren 2x
U se di cpo ndodh tregome kush je
Kerce me mua beby sepse te pelqej leviz ngadale dhe me sy me Provokon ky djali si repist nuk e di se cfare kerkon


Ky tekst u dërgua nga  Pirati   brunette
Më Shumë Këngë Nga Mali G:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet