Audio

Mali G - Problemi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/11/2010

2010-11-27T12:28:52Yeah Mali-G under record
problemi osht i zgjidhum
krejt me probleme

Problem mbi problem
e probleme me thashetheme
problem i atyne problem
nga jeta jeme jom problem
per ty problem per polici
jom problem per ata qe
kerkojn me kan permbi
jom problem mbi problemi
problemi na qou i themi
hyp problemi ghetto
blemi ather i nxehet veni
sa problem u bo per teton
qe gjonat pam problemi jem
osht i zgjidhum po me tonin
qka u bo

Kush sma qon kryt klak
sdin me hy n'beat
i festojm beatat e vjetra
si nentorin e 2 marre per ta
sdi e qa konkurrenc me ne nuk ka
sdi kush tha qe mka sha mali-g
veq ne ndynja sa problem u bo
per ta as per ne sjan kurgjo
rrin e folin k**** prap
OT dhe R tjeter ska
OT dhe R vetem nje
OT dhe R ket dynja
OT dhe R ku do shkeli
OT dhe R jan ata

Ref:
Keit probleme vetem na
pse nuk e kuptojn ata
na hala kjo u pa
fjalt e gjojn veq ...
OT dhe R tjeter ska
OT dhe R per dynja
OT dhe R nr.1
me Mali-G tu ka perkrah

Mbi Mali-G dy Mali-G
sod per sod problem se ki
leht e ki krahsim se ki
problemi jem nuk bohesh ti
problemi jem nuk bohet ai
problemi jem nuk bohet kush
problemi jem osht si qai Mashallah
mo tut prej jush
kush tha qysh tek
leni ato pallavra na Je-na mbret
ska prapa gonda na jena pak
veqanta na ndallohum nga te liret
te tjeter te miret perfonduam
si te te tjeter like

perfonduam si te tjeret
ay ay ay ay ay
perfunduam si te mjeret
bye bye bye bye
perfunduam si te tjeret
perfunduam si te mjeret

Ref:
Keit probleme vetem na
pse nuk e kuptojn ata
na hala kjo u pa
fjalt e gjojn veq ...
OT dhe R tjeter ska
OT dhe R per dynja
OT dhe R nr.1
me Mali-G tu ka perkrah

OT dhe R jena na
OT dhe R jan ata
OT dhe R ku do shkeli
moter jen ata

OT dhe R a-a-a
OT dhe R a-a-a
OT dhe R
OT dhe R

Ref (2x)
Keit probleme vetem na
pse nuk e kuptojn ata
na hala kjo u pa
fjalt e gjojn veq ...
OT dhe R tjeter ska
OT dhe R per dynja
OT dhe R nr.1
me Mali-G tu ka perkrah

OT dhe R jena na
OT dhe R jan ata
OT dhe R ku do shkeli
moter jen ata

OT dhe R a-a-a
OT dhe R a-a-a
OT dhe R
OT dhe R

Mali-G Mali-G OTR
Double-G yeah


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa
Më Shumë Këngë Nga Mali G:

Më Shumë...