Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mali G - I'm A Gangsta

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I'm A Gangsta".
3. Video është e këngës "I'm A Gangsta", por nuk këndohet nga Mali G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mali G - I'm A Gangsta  (Feat. L'b)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

19/04/2011

2011-04-19T14:50:21+00:00Une rri me ta se ata i kom GANGSTA
Ata rrin me mu se mu m'kan GANGSTA
Ti hajde prap se na t'bojna GANGSTA
Ti ik sot se je bottom GANGSTA
A me pas mos mu shqitt e mira
Ki kujdes... viro miro
se osht pak veshtiro
Mu kan GANGSTA me mu
Ti kurr sun thu s'du
T've pistoleten n'lule t ballit
Per mu te tu punu
I'm A Bo$$ man
T'fala money Bo$$-it
Thuj qom selam tashh
Mos i bo si tositt(nanoo)
Qeshtu thuj
Rri shif punen tane shqipe
Mos hy n pun te huujjj

Ref 2x:
...
...
If you want can put it more ever
I don't care motherf**ker
I'm a GANGSTA

L'B:
I kom krejt cka i du
Po i du krejt cka i kom
I kom shok gjith ata
Kurgjo hic me nuk jon
Cdo dit jena n rrug
Edhe krejt rrina bashk ne non stop
Ti me t'vertet je n telash)
Kena barin naper dur
Edhe killat i bojm pare
Jetojm naper Ghetto
Motherf**ka s'kem hajgare
Se kur vijm, vijm pa e prit
Pa e prit e pa e dit
Vikem n'krye me naj heker
Edhe nuk ta nalna at thik..
Se jem t'rritun naper luftra
Edhe luftrat i kem n gjak
Rritun...
S'kena fjal po Click-Clack
Kshu qe tak shshh
S'du me jau ni zonin
Krejt rrini jasht se po vij me ket KUKSIONIN

Ref:
...
...
If you want can put it more ever
I don't care motherf**ker
I'm a GANGSTA


Ky tekst u dërgua nga Gocha OTR-GG
Më Shumë Këngë Nga Mali G:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet