Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mali G - Buck 'em Down

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Buck 'em Down".
3. Video është e këngës "Buck 'em Down", por nuk këndohet nga Mali G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mali G - Buck 'em Down  (Feat. Cyni)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

01/10/2011

2011-10-01T19:29:41+00:00Foli per rrep se rrepin e du
Gjithcka tu u bo deja'vu
OTR-t i kom me mu
T'tjeret tu i parakalu
Foli drejt jom i njejt
Sikur krejt e kon vrejt
Jom hala qai si jom kon
Vec se jom ma shtrejt
Kompletona orve t vona
Pasi kena bo do gjona
Paketona do kartona
Lekt i le miliona
Instruktor u bona
Por rrep muzik...
Vij me Gzimin knej nga Londra
...........


Ky tekst u dërgua nga OnTopOfTheRest's Girl
Më Shumë Këngë Nga Mali G:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet