Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Maliq Herri - Veteranëve  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Festivali i 16-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

01/12/1977

1977-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Veteranëve" kënduar nga Maliq Herri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet