Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malsor Abazi

Nuk ka akoma asnjë votë

Malsor Abazi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elion Sylaj

Benjamin Crmjani

Anes Rexhepi

Habib Meçe

Arlind Zejnullau

Ezana Coma

Edi Zymberi

Art Lipovica

Auron Ismaili

Erion Mamuti

Tags: Malsor Abazi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet