Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malvin Terziu - Potpuri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


nje dit diele me takove nje unaz me dhurove fest te madhe me dashurove kurr prej meje su largove kjo unaz ka shum kuptim ke dhuru ti dashurin dot shkoj nanes ti tregoj vajzen qe un dashuroj

ket unaz un ska me hjek deri diten kur dot vdes gjith jeten me kalu a te du sa shum te du

vashe moj ma ke dashnin e sma ban me isharet o bylbyl o lum bylbyl a sma jep nje trendafil ne vetmi kam mbetur jam duke u tretur hallin kush ma dika vash shpirti mu ngrikaNuk kemi video për këtë këngë.
Malvin Terziu - Potpuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri".
3. Video është e këngës "Potpuri", por nuk këndohet nga Malvin Terziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Malvin Terziu:


Komente 0