A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mandi - Realiteti

Teksti i këngës:

Nje nate per ty mendoja
Zemra per ty me digjet fort
Dicka je ti per mua
pa ty s jetoj dot

Cdo nate je endrra ime
Cdo dite realiteti im
Ti me mbush me dashuri
Me qetson ne perqafim

Dicka je ti per mua
Zemra per ty me digjet fort
Dicka je ti per mua
Pa ty s jetoj dot

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019