A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Mandi
  • Hajde Bashqara E Romenje

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mandi - Hajde Bashqara E Romenje


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/09/2007

2007-09-18T03:57:46

Verse 1: Po lypin ma shum e tash duhet mi ju dhon..
Atynve qe ju juv kom se un per juve kit rep se kom lon..
Qat qe e gjon te un kun tjeter sun e gjon..
Jom i rond n'fjal per qik e per djal..
N'qofse sum kupton ti smun as mem nal..
Plot Hite n'vite e sot ky ka dal..
Fali o BABLOK se edhe une i kom fal..
Shkruj paguj producentit thuj..
Me secilin prej jush une po luj..
Shuj o budall oj tii budallic haha a ki byth haha a ki cicc..
Nuk shitna nuk blena o blena kuq e zi jom n'vena..
Kthena naper skena suksesin sat fort e kena..
Jena ata tipat me fyll e tarabukk..
Qe ta bllokojn tregun e st'lon me honger buk..
Kjo osht per secilin qe thot kom konkurenc..
Fuckk matherfucker renn-c na t'lom rrencc..
B.U.T.U.E.S.I pun jashtligjore ku jepim msime si bankat shkollore..
Ku t'kapin per dore e t'qojn te e verteta..
Si pershembull un qe t'msoj qka osht jetaa..!

Ref:O prapaganda qekjo osht Banda
Plot me gjiganda kjo osht ma e randa
Nuk ka sikur na e din edhe ata Na jena krah per krah si ne shah lujm gjithqka
Na hecim pa kthesa se na lidh besa
Se vrajm menjen kem a skem suksesa
Edhe pse ftesa marrim dit e dit Sekreti i suksesit . o
osht kategorik

Verse 2: T'boj mu mburr more burr pse flet kot un t'jap takot mu bo patriot..
Frymzimi jem ateher kur shkrujn shkronja..
Te une folen e ka shqiponja..
Elektronik e gjall tash kom hi me tall gjdo vend qe kom gjet se jom i rrall..
Ton qe dojn mem mrri veq endrrojn..
N'ven tem t'ulen kush t'lodhen e t'pushojn..
Po na gjykojn po shum vijn e shkojn..
Gjinja folin shum po mu sun um rrzojn..
Ka lind ky grupi pse jeni t'shqetsum..
Sa t'eksistoj un jeni t'deshtumm..
Besoj u Kuptum qka un kesh..
Muzika qka ta don zemra me gjith vesh..
Nese ka pretendime per pak ma mir..
Mos u lodh me fol se un t'thom lamtumir..
Banda me Bandita qe n'muzik bojn hita..
Me bari pistolet n'makin plot qika
Pi rri le ika e fika menzi s'pret sa t'vjen dita jon..
Na jem Jehon e kom lojen ton qe ton e dojn...!


Lyrics submited by Mirges
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019