A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Mandi
  • Iku Dashuria Ime Vajz

Audio

Mandi - Iku Dashuria Ime Vajz


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/09/2007

2007-09-18T03:57:46

Ike larg dhe su ktheve
Dhe për mua nuk mendove
I kujtoj ato vite
Që përmend dashuri

REF:(2x)
Iku dashuria ime vajz
Ti s'mendove pak per mua
vall

I kujtoj.. ato puthje
Që për mua janë një kujtim
Një kujtim
Për dashurin
Në shpirt në zemër.. ato rrin

REF:(4x)
Iku dashuria ime vajz
Ti s'mendove pak per mua
vall
Lej lej lej lej .........


Ky tekst u dërgua nga Gulu
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019