Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Mandi - Me Tjeter Me Gjene


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/09/2007

2007-09-18T03:57:46Një të dashur që unë kisha
por tani unë kam dy

E para shkonte ajo me djem
qudi që kishte koh perblem

Por ska noj gja dhe unë fidhova
unazën tan unë e shkatrrova(2x)

Ref.
Ah le lej ah le lej(4x)

Një shoqe mvjen edhe më gjen
me tjetrin vjen e kercen

NJë shoqe vjen e më gjen
me tjetrin vjen e kërcen

A moj katil a moj katile
ti zemrën tim qma ke coptu

A moj katile a moj katile
ti zemrën tim qma ke vra

Ref.
Ah le lej ah le lej(4x)


Ky tekst u dërgua nga Klevis Doci
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...