Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi - Nishtulla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  11

i nishtulla polanqi i muzika ojkale x2
ituj mange ojrove i muzika tejkale x2 lej lej lej ama pasha va
lej lej lej amerojva ja x2
orovan me shu ne o mandi gilave x2
ituj mange orojve i muzika tejkale x2 lej lej lej ama pasha va
lej lej lej amerojva ja x8


Ky tekst u dërgua nga PajazitMandi
Publikimi: 04/08/2012


Mandi - Nishtulla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nishtulla".
3. Video është e këngës "Nishtulla", por nuk këndohet nga Mandi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mandi:


Komente 0