A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mandi - Zemra Po Me Qane


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/06/2016

2016-06-25T13:25:08

Dita shum e gjat
dhe vjen pa mbarim
neja shum me vjen
thell ne fatin tim
ti me mungon si shiu shkretetires me ndjenja mos luj plotsoma prap deshiren

ref
Si nje lule do te rrisja
te mbledhr n'shpirtin tim
do te mbaja sdo te prisja
te lulzoje pergjithnji

Ti je vetmija ime
dhimbjen ti ma shton
plotsoma prap deshiren
me mua ti jeto
ti me mungon si shiu shkretetires me ndjenja mos luj plotsom prap deshiren

ref.2x
Si nje lule do te rrisja
te mbledhr n'shpirtin tim
do te mbaja sdo te prisja
te lulzoje pergjithnji


Lyrics submited by  petriti
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019