A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mandi - Vetmija Ime


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/09/2009

2009-09-01T23:08:06

dita shum e gjat
dhe vjen pa mbarim
neja shum me vjen
reth fatit tim
ti me mungon
si shiu shkretetires
me ndjenja mos
luj plotsoma prap deshiren

ref.
si nje lule do te rrisja
te mbjellur ne shpirti tim
do te mbaja sdo te prisja
te lulzoje pergjithnji

Ti je vetmia ime
Dhimbejen ti ma shton
Plotesoma prap deshiren
Me mua ti jeto

ti me mungon
si shiu shkretetires
me ndjenja mos luj
plotesoma prap deshiren

reff:(2x)
si nje lule do tet risja
te mbjellur shpirtin tim
do te mbaja sdo te prisja
do te lulzoje per gjithnji.


Lyrics submited by Gulu
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019