Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mandi - Per Mu Femer Tjeter S'ka

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Mu Femer Tjeter S'ka".
3. Video është e këngës "Per Mu Femer Tjeter S'ka", por nuk këndohet nga Mandi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mandi - Per Mu Femer Tjeter S'ka  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

03/10/2009

2009-10-03T06:26:25+00:002X
Eci rrugve dhe po mendoj
shpirtin tim ta qetsoj
ke hy thell ne shpirtin tim
pa ty jeta s´ka kuptim

2X
Unë jam i ri të dashuroj
me asnjë s´të krahasoj
nga zemra rrjedhin këeto fjalë
për mu femer tjetër s´ka

2X
A mendon se sa të du
veq për ty unë po mendoj
po ty dielli spo më ngroh
pa ty hana spo ndriqon

2X
Unë jam i ri të dashuroj
me asnjë s´të krahasoj
nga zemra rrjedhin këeto fjalë
për mu femer tjetër s´ka

2X
Unë jam i ri të dashuroj
me asnjë s´të krahasoj
nga zemra rrjedhin këeto fjalë
për mu femer tjetër s´ka


Ky tekst u dërgua nga Driton
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet