A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mandi - Shpresa


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/10/2010

2010-10-04T19:59:24

shpresa permbi jet te mir
shpresa nuk do vdes
shpresa lind dhe vdes me ty
kjo eshte e vertet
kilomtra bej qdo dit
s´dua ta besoj
per kafshaten kaperdi
dhe se sna mbet von
kush i ndau ne kope
ca atje e ca ketu
dikush vdes e ngel mbi dhe
dikush qan e dikush qesh
ky asht fat i ran ketu
a kjo bot qoft e mallkum
kjo asht bote jon e re
por perputhjet skan mbaru
qdo njeri qe rodh mbi dhe
zoti i madh i ka kriju
por ti prekesh thell ne shpirt
do ta ndjesh dhe ti
qdo njeri ska jet te dyt
por ka vetem ni
sa do zgjasim me keshtu
as vet nuk e di
jam i vrar jam i pikllum ato dit pa ty
kush i ndau ne kope
ca atje e ca ketu
dikush vdes e ngel mbi dhe
dikush qan e dikush qesh
ky asht fat i ran ketu
a kjo bot qoft e mallkum

(4x)
kjo asht bote jon e re
por perputhjet skan mbaru
qdo njeri qe rodh mbi dhe
zoti i madh i ka kriju


Lyrics submited by  petriti
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019