Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Mandi & Marsel Ademi - Loti Bjen Nga Syri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  24

Komente

Asnjë Koment

06/11/2016

2016-11-06T06:39:42+00:00

Më Shumë Nga

Marsel Ademi
2X
Loti rrjedh nga syri kur ti se shikon..
Kur te them te dua te lutem me beso

2X
Qielli sjell shi,e ti sjell lot
Dua te te puth,por ti je shume larg

2x
Ta dish sa te dua sta them dot me fjal
Po ta hapa zemren ateher ke per ta par

2X
Si mund te thuash qe un ty te dua...
Kur Zemra jote s'eshte me mua


Ky tekst u dërgua nga Lili.d   eksell
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet