A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mandi - Qou Rexho


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/08/2010

2010-08-23T21:43:21

qou more rexho dil te lama
darsem te madhe po te ban nana qou rexho qou djalo qou ma i miri i nanes o se ska nana tjeter o
qou rexho qou djalo o qou ma i miri i nanes sot se ska nana tjeter o
ah more allxho tu thaft jela qysh ma myte rexhen shkelma qou rexho qou djalo o qou delija i nanes sot se ska nana tjeter o qou rexho qou djalo qou sokoli i nanes o se ka nana tjeter o
o po vin krushqit rrethit malit rexha i vdekun en grazhd te kalit qou rexho qou djalo o qou ma i miri i nanes o se ska nana tjeter o qou rexho qou djalo qou sokoli i nanes o se ska nana tjeter o a more krushqi hani e pini neser rexhen ne dhe tma shtini


Lyrics submited by  rina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019