A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Mandi
  • Kur Te Mbushet Mendja Ty

Audio

Video Link

Mandi & Marsel Ademi - Kur Te Mbushet Mendja Ty


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  14

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/10/2013

2013-10-07T20:02:58

See Also

Marsel Ademi


rruges duke ecur takova nje rrush iu afrova afer e putha ne buz
rruges duke ecur takova nje rrush iu afrova afer e putha ne buz

Ref2
kur te mbushet mendja ty ma bon veq me sy shkodra paska goca plot fiksim te kam ty

Para meje kalon ben sikur sme njeh a kjo zemra ime veq per ty po rreh
Para meje kalon ben sikur sme njeh a kjo zemra ime veq per ty po rreh

Ref2
kur te mbushet mendja ty ma bon veq me sy goca ka tirana plot fiksim te kam ty

para meje kalon ben sikur sme njeh a kjo zemra ime veq per ty po rreh
para meje kalon ben sikur sme njeh a kjo zemra ime veq per ty po rreh

Ref2
Kur te mbushet mendja ty ma bon veq me sy goca ka tirona plot fiksim te kam ty


Lyrics submited by  Getoar
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019