A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Desislava & Mandi - Pusni Go Pak  (Feat. Ustata)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/07/2013

2013-07-01T13:56:25

Mandi:
Të ka lali shpirt, të ka lali xhan.
Të ka lali zemër, o sa shumë të du. (2x)

Desislava:
Хей, чуваш ли ме, хей,
чуваш ли DJ, тук е моето момче.
С него за първи път, се целувахме
на това парче!

Пусни го, пак, пак и пак и пак, пак и
цяла вечер да звучи на тази песен се влюбих, аз
точно в тези очи!

Хей, чуваш ли DJ,
чуваш ли, не смей,да спираш нащо парче.
Той пак целува ме, .. влюбвам се,
още повече!

Пусни го, пак, пак и пак и пак, пак и
цяла вечер да звучи на тази песен се влюбих, аз
точно в тези очи!

Точно сега, когато почва горещо лято
ти си жена, която най-отива ми на мене.
Точка на кипене и скоростно горене си.
Вече чудя се, дали не прекали!


Lyrics submited by Noah Kola   NoahKola
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019